POCZTA użytkownikhasło
  INFORMACJE:
      AKTUALNOŚCI
      PROMOCJE
      STAN SIECI
      KONTAKT
      O FIRMIE
  OFERTA:
      DOSTĘP DO INTERNETU
      TELEFONIA CYFROWA
      TRANSMISJA DANYCH
      WEB DESIGN
      HOSTING
      SIECI
  STREFA ELSNET:
      SKANERY ON-LINE
      PORADNIK - FAQ
      ROZRYWKA
      STREFA ABONENTA
 
 
SERWERY GIER    
    


Lato z ELSNET !

Brak pomysłu na LATO???... KUP GO za symboliczną złotówkę!!! :) Promocja obejmuje wszystkich zainteresowanych podłączeniem Internetu w sieci ELSNET. Ceny abonamentów zostały obniżone do kwot gwarantujących najlepszą ofertę na rynku! Przyłącz się teraz decydując sie na pakiet instalacyjny za 1zł a na starcie w zależności od długości trwania Twojej nowej umowy otrzymasz 1, 2 lub 3 miesiące Internetu GRATIS !!! Jednocześnie korzystając z promocji -Zmień swój Internet na ELSNET- otrzymujesz kolejny miesiąc dostępu do Internetu GRATIS !!!
Aby dokładnie zapoznać się z zasadami promocji przeczytaj jej regulamin znajdujący się poniżej.

REGULAMIN PROMOCJI -LATO Z ELSNET-

1. Promocja obowiązuje od 16.07.2008r. do 30.09.2008r.

2. Promocja "Lato z Elsnet" nie łączy się z żadną inną promocją oprócz promocji "Poleć nas znajomym", oraz "Zmień swój Internet na Elsnet".

3. Promocja "Lato z Elsnet" dotyczy lokalizacji objętych siecią szkieletową ELSNET.

4. Opłata instalacyjna w wysokości 1zł dotyczy podłączenia Abonenta metodą kablową w budynkach objętych strukturą sieciową Elsnet.

5. W przypadku instalacji metodą bezprzewodową (domki jednorodzinne, bloki nie objęte zasięgiem sieci kablowej) pobierana jest opłata instalacyjna w wysokości ustalonej na podstawie wyników przeprowadzonej wizji lokalnej, która ma na celu sprawdzenie możliwości technicznych dla świadczenia usługi przez operatora w danej lokalizacji jak i również odpowiedni dobór sprzętu transmisyjnego.

6. Ilość miesięcy abonamentu promocyjnego uzależniona jest od długości okresu zawartej umowy.

Przewiduje się odpowiednio:

 • Umowa 36 miesięczna - 3 miesiące po 1zł

 • Umowa 24 miesięczna - 2 miesiące po 1zł

 • Umowa 12 miesięczna - 1 miesiąc   po 1zł


 • 7. W ramach promocji "Lato z Elsnet" nie można zawiesić usługi przez okres pierwszego okresu trwania umowy liczonego od daty aktywacji.

  8. W przypadku zerwania warunków umowy przez Abonenta, na zasadach promocji "Lato z Elsnet", Abonent ponosi koszty określone w Umowie
  Abonenckiej oraz zobowiązuje się zwrócić różnicę cenową wynikającą z wielkości upustu cenowego abonamentu w stosunku do jego nominalnej ceny, za okres korzystania z usługi.

  9. Promocja "Lato z Elsnet" dotyczy nowo wykonanych instalacji przyłączenia do sieci ELSNET.

  10. Promocja jest również dostępna dla byłych Abonentow sieci, aczkolwiek przerwa w korzystaniu z usług Operatora musi wynosić przynajmniej 6 miesięcy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się za nami już teraz!.
      
  © 2005-2024 ELSNET. www.elsnet.pl