POCZTA użytkownikhasło
  INFORMACJE:
      AKTUALNOŚCI
      PROMOCJE
      STAN SIECI
      KONTAKT
      O FIRMIE
  OFERTA:
      DOSTĘP DO INTERNETU
      TELEFONIA CYFROWA
      TRANSMISJA DANYCH
      WEB DESIGN
      HOSTING
      SIECI
  STREFA ELSNET:
      SKANERY ON-LINE
      PORADNIK - FAQ
      ROZRYWKA
      STREFA ABONENTA
 
 
SERWERY GIER    
    


Promocja ŚWIĄTECZNA !

Podłącz się i odbierz swój PREZENT :) Promocja obejmuje wszystkich zainteresowanych podłączeniem Internetu w sieci ELSNET. Ceny abonamentów gwarantują najlepszą ofertę na rynku! Przyłącz się już teraz decydując się na pakiet instalacyjny za 1zł a na starcie otrzymasz w prezencie Router Bezprzewodowy lub w zależności od długości trwania Twojej nowej umowy 1, 2 lub 3 miesiące Internetu GRATIS !!! Jednocześnie korzystając z promocji -Zmień swój Internet na ELSNET- otrzymujesz kolejny miesiąc dostępu do Internetu GRATIS !!!
Aby dokładnie zapoznać się z zasadami promocji przeczytaj jej regulamin znajdujący się poniżej.

REGULAMIN PROMOCJI -PROMOCJA ŚWIĄTECZNA-

1. Promocja obowiązuje od 08.12.2008r. do 31.12.2008r.

2. Okres promocyjny naliczany jest od miesiąca aktywacji usługi. Za miesiąc pierwszy uważa się miesiąc aktywacji usługi.

3. Promocja "Promocja Świąteczna" nie łączy się z żadną inną promocją oprócz promocji "Poleć nas znajomym", oraz "Zmień swój Internet na Elsnet".

4. Promocja "Promocja Świąteczna" dotyczy lokalizacji objętych siecią szkieletową ELSNET.

5. Opłata instalacyjna w wysokości 1zł dotyczy podłączenia Abonenta metodą kablową w budynkach objętych strukturą sieciową Elsnet.

6. W przypadku instalacji metodą bezprzewodową (domki jednorodzinne, bloki nie objęte zasięgiem sieci kablowej) pobierana jest opłata ustalana indywidualnie.

7. Ilość miesięcy abonamentu promocyjnego uzależniona jest od długości okresu zawartej umowy.

Przewiduje się odpowiednio:

 • Umowa 36 miesięczna - 3 miesiące po 1zł

 • Umowa 24 miesięczna - 2 miesiące po 1zł

 • Umowa 12 miesięczna - 1 miesiąc   po 1zł


 • 8. Upust w abonamencie miesięcznym jest zamienny na bezpłatną instalację Routera Bezprzewodowego, przy czym przez cały okres jego użytkowania jest on własnością Operatora. Operator jest gwarantem poprwnego działania usługi za pośrednictwem powyższego routera, jak i jego konfiguracji i zabezpieczenia sieci bezprzewodowej przed niepowołanym dostępem.

  9. W ramach promocji "Promocja Świąteczna" nie można zawiesić usługi przez okres pierwszego okresu trwania umowy liczonego od daty aktywacji.

  10. W przypadku zerwania warunków umowy przez Abonenta, na zasadach promocji "Promocja Świąteczna", Abonent ponosi koszty określone w Umowie
  Abonenckiej oraz zobowiązuje się zwrócić różnicę cenową wynikającą z wielkości upustu cenowego abonamentu w stosunku do jego nominalnej ceny, za okres korzystania z usługi.

  11. Promocja "Promocja Świąteczna" dotyczy nowo wykonanych instalacji przyłączenia do sieci ELSNET.

  12. Promocja jest również dostępna dla byłych Abonentow sieci, aczkolwiek przerwa w korzystaniu z usług Operatora musi wynosić przynajmniej 6 miesięcy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się za nami już teraz!.
      
  © 2005-2024 ELSNET. www.elsnet.pl